Zespół muzyczny "Blue Angels"

Witamy na stronie zespołu!

Patryk-Wokalista, pianista , akordeonista ,konferansjer oraz założyciel i lider zespołu Blue Angels.
Absolwent Państwowej i Prywatnej Szkoły Muzycznej .Od najmłodszych lat uwielbia grać na instrumentach klawiszowych, akordeonie. Jego zainteresowanie muzyką rozrywkową oraz wieloletnia edukacja muzyczna wpływają na dynamiczny rozwój zespołu. Gwarantuje najwyższą jakość wykonania repertuaru oraz niezapomnianą zabawę do białego rana. Szef zespołu :).
Sebastian-Pianista , Akordeonista , Basista .
Absolwent Państwowej Szkoły muzycznej. Na klawiszach potrafi zupełnie wszystko. Jest bardzo miły i wesoły wiec potrafi rozbawić każdego smutasa . Biesiadowanie przy stołach to jego specjalność . A wiec kochani na lewo na prawo  w góre i w dół . 
Sylwia-Wokalistka , '
Nie chwalimy się ze jest najładniejsza w zespole bo to przecież widać.Osoba z bardzo przyjaznym usposobieniem.Lubi dobrą książkę, dobrą muzykę i marzy o pokoju na świecie. Największa frajde na imprezach sprawia jej wystukiwanie rymtu na tamburynie. :):):
 Marcin-Wokalista , gitarzysta.
 Od najmłodszych lat inspirowała go muzyka. Śpiew jest częścią jego życia. Kiedy śpiewa czuje się jak ryba w wodzie.  Ma poczucie rytmu i żaden repertuar nie jest mu straszny. Muzyka w jego życiu zawsze była czymś szczególnie wyjątkowym jak to sam mówi "muzyka dla mnie to idealny sposób na wyrażanie wszelkich emocji jakie towarzyszą człowiekowi w życiu..."
Tomasz-Wokalista , pianista, akrdeonista , basista , perkusista.
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej. Perkusista, dobrze czujący się w wielu gatunkach muzycznych szeroko pojętej muzyce rozrywkowej. Granie ze słuchu to jego pasja . Jest osoba kreatywna z dużym poczuciem humoru. Gra w gminnej orkiestrze dętej więc potrafi  zagrać również na puzonie. . Jednym słowem multiinstrumentalista.

Naszym atutem jest : 

· -Bogaty repertuar
·             -Biesiadowanie przy stołach
·                        - Przygotowywanie wybranych piosenek na „Pierwszy taniec”
·                                           -Niespożywanie alkoholu podczas pracy
·                                                          -Poważne podejście do świadczonych przez nas usług!!
!
Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele
Zespół muzyczny na Wesele
Losowe zdjęcia:
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW